Hlavní rozhodčí:Veselý Jiří
Čárový rozhodčí 1:Brejša Vít
Čárový rozhodčí 2:Hrabal Ladislav
Delegát:Jasanský Radko
Popis zápasu:Bez zraněními zdecimované obrany domácích nastoupili ledečtí k dalšímu utkání KLM. Z 6.ti obránců základního kádru nastoupil pouze jeden - Dan Vala. Bohužel i směrem k budoucím zápasům to nevypadá s našimi beky vůbec dobře. Michal Hrabaň má natržené postranní vazy v koleni - 6 týdnů, Honza Zelený má vyhřezlou ploténku a sezóna pro něj asi skončila, Petr Zigmund je od čtvrtka po operaci zlomeniny nosu z utkání v Chrudimi - 2-3 týdny, Filip Šimůnek - po zranění lokte - postupně se zapojí do tréninku, Pavel Zmrhal - v pátek absolvoval trénink a obnovil si znovu bolesti zad. Navíc Honzovi Červinkovi, který je zapůjčen z Kutné Hory skončí v listopadu hostování. Situace s útočníky by se měla trochu zlepšit. Skončil disciplinární trest Marianovi Havlovi a podařilo se přivést další dva útočníky z Jihlavy - Dominika Kittlera a Dominika Skotara. Navíc 1. golman Sochor laboruje se zády. Do obrany tak nastoupili útočníci Štěpán a Krajíček. S favorizovaným Hlinskem, které má letos doplněný kádr loňskými hráči Žďáru nad Sázavou, jsme vydrželi držet krok jen první třetinu. A na tom že skóre bylo pouze 0:3 měl lví podíl golman Vaněk v naší brance. Na začátku druhé třetiny jsme měli chvíli více ze hry - ale čtyři tutovky jsme zahodili a když v čase 32:00 neskončilo gólem ani nařízené trestné střílení, bylo defakto po zápase. Soupeř v klidu kontroloval rychlými protiútoky a na rozdíl od našich střelců pálil ostrými. Po druhé třetině svítilo na tabuli 0:8. Poslední třetina byla už jenom utkání dohrát - do branky šel junior Machotka, ale Hlinsko si u nás otevřelo střelnici a salvou dalších 9-ti gólů v tréninkovém tempu dokráčelo k vítězství 0:17. Bez obrany se prostě hrát nedá, zatímco útočníci k dispozici jsou, sehnat kvalitního obránce je přetěžký úkol.