HC Lední Medvědi Pelhřimov vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2016/2017
Hlavní rozhodčí:
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Starší žáci vstoupili po dvou vydřených vítězstvích, téměř v kompletní sestavě. Na beku už nastoupil kapitán Petr Souček a v utkání to bylo hodně znát. V útoku chyběl Jan Hoskovec, kterého zastoupil z MLŽ posunutý Artur Prchal. Ledečtí přijali domácím vrátit porážku z turnaje Josefa Vašíčka a hned od úvodu se tlačili do obranného pásma domacích. Hned v první minutě domácí beci chybovali v rozehrávce, kotouč zachytil Tomáš Brothánek a se štěstím překonal domácího golmana. V polovině první třetiny to kluci trochu přehnali s útočnou snahou a domácí z brejku vyrovnali. První třetina tak dopadla 1:1. Obraz hry ve druhé třetině byl podobný. Přeci jen jsme měli více ze hry a obrana byla tentokrát výborná, ba obránci se zapojovali do útočení a bylo jen otázkou času jak dlouho domácí vydrží. Po dvou třetinách svítil stav 2:3. Třetí třetina však byla už plně v naší režii - skóre se utrhnlo a kluci zatížili skóre domácích hned 7x. Závěrečnou desítku trefil v poslední minutě utkání Artur Prchal. Do sobotního domácího utkání s Duklou JIhlava, tak půjdou naši kluci z třetího místa průběžné tabulky LSŽ.