HC Ledeč nad Sázavou vs. SK HS Třebíč - detail zápasu

Sezóna: 2016/2017
Hlavní rozhodčí:Přichystal, Kocman
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Stařší žáci nabuzení těsnou výhrou v minulém kole, chtěli potvrdit dobrý začátek sezóny. Na beku stále chyběl Petr Souček, tentokráte z důvodu svatby jeho sestry Míši s Michalem Hrabaněm. Po reprezentační pauze se vrátila ale Vikina Chladová, přesto jedno okénko v obraně museli trenéři zalepit posunutím Tondy Vrány do starší kategorie. Domácí utkání dobře začali - v čase 8:51 vymyslel Mira Sedláček krásný gól pro Jana Hoskovce a včase 10:15 se nahrávající prosadil sám 2:0. Konec první třetiny patřil hostům v čase 18:41 snížil Krotký. Bohužel jak skončila 1.třetina tak druhá začla - tedy gólem do naší sítě. Hned 12s po buly vyrovnal Kuba. V čase 23::39 hosté skóre otočili na 2:3 zvýšil třebíčský Horký. Naši ale zbraně nesložili, ba naopak přidali a v čase 28:35 vyrovnali. Svůj první gól v sezóně vstřelila Viki Chladová - 3:3. Hosté šli znovu do vedení v čase 30:25 - 3:4. Vítěze utkání musela rozhodnout třetí třetina. A byla to bitva se vším všudy. Šsance se střídaly na obou stranách. Třebíč byla hodně důrazná na našem brankovišti což nám činilo značné problémy. V čase 43:31 vyrovnal David Bulík 4:4. V čase 45:20 znovu zvýšil Hrbáček - 4:5. Domací znovu vyrovnaly v čase 45:31 Tomáš Brothánek 5:5. Hra se hodně přitvrdila a objevily se první šarvátky. Ve 46. minutě se tak střídačky přesunuly na lavici trestů za domácí tam sedělo hned 5 hráčů / hosté 3. V čase 51:32 otočil stav utkání na ledečskou stranu Tomáš Jindra 6:5. Hosté zkusili hru bez brankáře ale inkasovali z hole Viki Chladové 7:5. Na končených 7:6 upravil 40s před koncem třebíčský Daňhel. Domácí tak slaví druhou výhru a v tabulce STŽ už mají 4 body.