HC Ledeč nad Sázavou vs. HC Dukla Jihlava - detail zápasu

Sezóna: 2016/2017
Hlavní rozhodčí:Parýzek,Bláha
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Do ATOS arény přijela vedoucí JIhlava a od první minuty bylo jasné, že to bude velice těžký soubeř. Přesto naši kluci první třetinu hráli vyrovnanou partii. V první části stálo při naší brance také štěstí - Pepa Novák měl hned třikrát dobře postavené břevno naší branky. Do vedení nás poslal po krásné akci Artura Prchala - Vojta Krajíček, který přihrávku do prázdné branky využil. 1:0. Dukla srovnala až na konci 1. třetiny - kdy naši obránci nedůslaedně pokryli hráče v předbrankovém prostoru 1:1. Od druhé třetiny už to byla Dukla která diktovala průběh utkání a naši se vesměs bránili. Do poloviny utkání hosté otočili až na 3:1. V čase 32:04 sice Tonda Vrána snížil, ale pak už padaly góly jen do naší sítě. Třetí třetina se vůbec nepovedla a po dalších pěti gólech skončilo utkání 2:10. No nevadí příště snad bude lépe.