HC Lední Medvědi Pelhřimov vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2016/2017
Hlavní rozhodčí:
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Utkání v odpoledním čase se našim klukům moc nepovedlo. Přesto že jsme měli více puk na našich holích, nedokázali jsme to přetavit výkonem k vítězství. Do utkání jsme sice vstoupili dobře úvodním náporem, ale postupně nám začal scházet pohyb a rychlejší přístup k soupeři. Vyrovnaný stav vydržel až do 13.minuty kdy se potvrdilo základní pravidlo "Nedáš - Dostaneš" po naší vyložené šanci - domácí udeřili z rychlého brejku - skóroval Kolda 1:0. Po zkušenosti z minulých zápasů, si kluci tentokrát pohlídali druhou třetinu. V čase 22:12 - srovnal Martin Kouba 1:1. Domácí ale v čase 28:29 znovu po chybě v naší třetině odskočili na 2:1 - trefil se Jaňa. Do závěrečné třetiny chtěli kluci s utkáním ještě něco udělat - a hned v čase 40:21 se prosadil Vilda Pešek - 2:2. Domácí kontrovali v čase 48:54 znovu se prosadil Kolda -3:2. Ledečtí vyrovnali hned o minutu později. Po střele Martina Kouby, tečoval za záda domácího golmana Pavel Kafka. Rozhodující moment přišel v čase 56:10 - kdy naši obránci nedokázali vyčistit brankoviště kolem vlastního golmana a ve shrumáži si našel jako první kotouč opět Kolda 4:3. Závěrečný nápor včetně hry bez brankáře už k vyrovnání nevedl a tak mladší žáci odjeli z Pelhřimova bez bodu.