Neznámý tým vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2016/2017
Hlavní rozhodčí:Rulf, Pavlas
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:V neděli nastoupili naši mladší žáci k dohrávce utkání 1.kolo v Chotěboři a na ledě dosud neporaženého soupeře pokračovali v solidním výkonu. Skóre otevřel hned ve druhé minutě David Zmrhal a když v páté minutě využil vysunutí za obranu soupeře Vilda Pešek byl stav najdnou 0:2. Domácím se přesto podařilo snížit na konci první třetiny na 1:2 - Koubek. Že nám nejdou druhé třetiny se projevilo bohužel i v tomto utkání. Sice v čase 22:47 zvýšil na 1:3 Tonda Vrána, ale pak se zase děli divy v následné desetiminutovce jsme 6x inkasovali - Za nás sice skóroval Vojta Krajíček a podruhé Tonda Vrána, přesto z dobře rozehraného utkání bylo najednou vedení domácích 7:5. Po návratu z kabin se ale kluci znovu vrátili k lepšímu výkonu. V čase 44:51 snížil na rozdíl jedné branky David Zmrhal. V čase 46:47 Tonda Vrána zkompletoval hattrick a vyrovnal na 7:7. Závěr utkání byl oboustraně hodně nervozní. V časech 49:22 a 51:59 znovu skórovali domácí a utekli na rozdíl dvou branek. Posledních deset minut ale patřilo ledečským žákům a svůj tlak 2x přetavili v gól. Skóroval opět Tonda Vrána a uzavřel tak hodně divoké skóre na stavu 9:9. Škoda že klukům zase nevyšla druhá třetina - podobně jako v sobotním utkání s Třebíčem je tentokrát stála ztrátu bodu - ale bod který vezou z venku se určitě počítá.