Hlavní rozhodčí:Martin Kratochvíl
Čárový rozhodčí 1:Michal Schaffer
Čárový rozhodčí 2:David Potůček
Delegát:Stanislav Barvíř
Popis zápasu:Ledečákům hrubě nevyšla 1.třetina. První pětka zahájila náporem a vypracovala si hned dobrou příležitos bohužel bez zakončení. Hned druhé střídání ale inkasovali z hole 1:10 otevřel skóre domácí Hlídek. Hned v čase 3:05 domácí skórovali podruhé trefil se od modré Martin Kříž. Naše první lajna kontrovala, kdy souhra Svoboda - Štěrba skončila v síti 2:1. To ale bylo ze strany ledečských v první třetině vše - domácí byli u všeho o krok dřív a každá střela, která leťela na naši branku skončila v síti. Nepomohlo ani vystřídání golmanů a skóre první třetiny se zastavilo až na hrozivých 8:1. V kabině jsme si něco řekli a po přestávce se obraz hry radikálně změnil. Kluci začli plnit to co měli dělat už od první minuty. Šli jsme od střídání ke střídání a přišli i šance - bohužel žádnou jsme nepřetavili v gól. Druhá třetina skončila 0:0. Do třetí třetiny jsme trochu šáhli do sestavy. Marek Havel se posunul do 2. lajny a spolupráce s Víťou Křesťanem docela dobře zafungovala. Šance si znovu vypracovali, ale zase bez gólového efektu. V čase 42:10 našel Bohouš Krajíček před brankou Honzu Štěpána a ten dal náš druhý gól. Pak jsme, ale několikrát zbytečně faulovali a domácí dostali výhodu 5:3, kterou 100% využili - nejdříve se trefil Vašek Pecen a potom Dominik Suchý. Za Ledeč už jenom korigoval v přesilovce Jan Stěrba na konečných 10:3. Utkání jsem ztratili v první třetině - to co jsme předvedli nemělo s hokejem nic společného - dobře bruslícím domácím jsme ji prostě darovali naší nedisciplinovanou hrou. Prostě bez dodržování základních pravidel taktiky se hrát nedá a domácí nás jednoznačně posadili na zadek.