Kontakty

Trenér:  
Petr Bernard   777 515 945
Asistent:  
 Jiří Bambula 775 104 520
Asistent:  
   
Vedoucí:  
 Aleš Kouba  605 956 923
 
 

Rozpis utkání

   

pátek, 29. březen 2019

09:00 - 10:00 1. utkání 3B Slovakia Lions - HC Chrudim

10:00 - 11:00

2. utkání

HC Ledeč nad Sázavou - HC Lev Benešov 

    11:00 - 11:15 Úprava ledu
11:15 - 12:15 3. utkání SHKM Hodonín – HC Děčín
12:15 - 13:15 4. utkání HC Vimperk - HC Frýdek Místek
    13.15 - 13:30 Úprava ledu
13:30 - 14:30 5. utkání HC Lev Benešov – HC Chrudim

14:30 - 15:30

6. utkání

3B Slovakia Lions – HC Ledeč nad Sázavou

    15:30 - 15:45 Úprava ledu
15:45 - 16:45 7. utkání SHKM Hodonín – HC Vimperk
16:45 - 17:45 8. utkání HC Děčín – HC Frýdek Místek

17:45 – 18:00

 

Slavnostní zahájení turnaje

    18:00 - 18:15 Úprava ledu

18:15 - 19:15

9. utkání

HC Ledeč nad Sázavou - HC Chrudim

19:15 - 20:15 10. utkání HC Lev Benešov – SHKM Hodonín
     
 

 

sobota, 30. březen 2019

08:00 - 09:00 1. utkání HC Děčín – HC Vimperk
09:00 - 10:00 2. utkání 3B Slovakia Lions – HC Lev Benešov
    10:00 - 10:15 Úprava ledu
10:15 - 11:15 3. utkání HC Frýdek Místek – SHKM Hodonín
11:15 - 12:15 4. utkání HC Chrudim – HC Děčín
    12.15 - 12:30 Úprava ledu

12:30 - 13:30

5. utkání

HC Ledeč nad Sázavou – HC Vimperk

13:30 - 14:30 6. utkání 3B Slovakia Lions – HC Frýdek Místek
    14:30 - 14:45 Úprava ledu
14:45 - 15:45 7. utkání HC Chrudim – SHKM Hodonín
15:45 - 16:45 8. utkání HC Děčín – HC Lev Benešov
    16:45 - 17:00 Úprava ledu

17:00 - 18:00

9. utkání

HC Ledeč nad Sázavou – HC Frýdek Místek

18:00 - 19:00 10. utkání 3B Slovakia Lions – HC Vimperk

 19:20

 

 Plavecká štafeta - HC Ledeč n/Sáz.

     
   

neděle, 31. březen 2019

08:00 – 09:00 1. utkání  3B Slovakia Lions - SHKM Hodonín

09:00 – 10:00

2. utkání

HC Děčín – HC Ledeč nad Sázavou

    10:00 – 10:15 Úprava ledu
10:15 – 11:15 3. utkání HC Vimperk – HC Chrudim
11:15 – 12:15 4. utkání HC Lev Benešov – HC Frýdek Místek
    12.15 – 12:30 Úprava ledu

12:30 – 13:30

5. utkání

 SMHK Hodonín - HC Ledeč nad Sázavou

13:30 – 14:30 6. utkání 3B Slovakia Lions – HC Děčín
    14:30 – 14:45 Úprava ledu
14:45 – 15:45 7. utkání HC Chrudim – HC Frýdek Místek
15:45 – 16:45 8. utkání HC Vimperk – HC Lev Benešov

16:45 -17:15

 

Slavnostní ukončení turnaje