VIDEO Z ATOS Arény

Sledovali jste on-line přenos z ATOS arény ?


 

ZS - OPATŘENÍ COVID-19

  

 
 

Týden hokeje 2020

 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2020-2021

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

CAMP Chřenovice 2020 - Náhrádní termín

Každoroční tréninkový kemp Chřenovice 2020 se v původním červnovém termínu neuskuteční a přesouvá se na náhrádní termín od 12.8.-17.8 2020. Tato změna je provedena z organizačních důvodů souvisejících s opatřeními COVID-19, kdy stále nebylo vydáno jednoznačné stanovisko s povolením pořádání těchto akcí. Na kemp jsme se všichni těšili a proto se nemůže smířit s představou jeho úplného zrušení. Po dohodě se správci areálu v Chřenovicích a s naší skvělou paní kuchařkou se nyní podařil najít náhradní termín v srpnu. Program kempu, tak bude zpestřen i o pravidelné trénink na ledě našeho ZS v Ledči nad Sázavou, kdy se našim ledařům podařilo projednat s vedením města zahájení provozu již od 10.8.2020. Letošní zvláštní sezóna narušená pandeminí COVID 19, pude snad první sezónou, kdy budeme mít plnohodnotné podmínky letní přípravy jako ve velkých klubech.      

Kemp bude primárně určen pro kategorii Starších žánků, Mladších žáků a Elevů. Trenéři jednotlivých kategorii musí nahlásit počty účastníků nejpozději do 15.5.2020. Prosíme tedy proto rodiče, aby pokud je to ještě organizačně možné, přizpůsobyli svůj prázdninový program a umožnili hráčům účast na této akci. 

Ostatní kategorie budou mít samozřejmě vlastní tréninkový program podle připraveného plánu, včetně treninkových jednotek na ledě.