Bernard Cup přípravka

Dne 17. září 2016 se celé "mužstvo" přípravky HC Ledeč zúčastnilo Bernard Cupu v Humpolci. Celkem přípravka odehrála 4 zápasy 2 x 20 minut. Střídaly se celkem 3 sestavy hráčů. Trenéři rozhodli, že bez ohledu na obsazení protihráčů dostanou příležitost všichni hráči přípravky a to i přes to, že někteří se zúčastňovali turnaje vůbec poprvé v jejich hokejové historii.

Při prvních dvou zápasech byla trochu znát nervozita začínajících hráčů, avšak s přibývajícím časem na ledě se všechny sestavy notně zlepšovaly a při posledním a vítězném zápase už byli hráči k nepoznání od těch, kteří v úvodním zápase nastupovali. Největší zlepšení bylo vidět při osobních soubojích o puk a také při dodržování herních  pokynů od trenérů.

Za nejlepšího hráče byl vyhlášen Petr Hušek, kterému chceme tímto velice poděkovat za výpomoc. Jeho bravurní zásahy podpořily celý tým a pomohli k lepším skóre.

Hráči přípravky si turnaj Bernard Cup velice užili a i po posledním zápase byli plni elánu. Věříme, že při dalších turnajích a zápasech dokáží zúročit nabyté zkušenosti z tohoto klání a v budoucnu přibudou i vítězství.