Týden hokeje 2019

 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2018-2019

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

Výsledky 2008-2009

 

č.u:   Den:   Datum      ZS   
  Čas:            DOMÁCÍ -  HOSTÉ       Výsledek    Poznámka 

 01  Pá  3.10.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou -  HC Chaos    8 : 4  
 02  Pá 10.10.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou  HC Vilémovice   11: 4  
 03  Pá 17.10.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou -  HC KOVOLAK   11: 3  
 04  Pá 24.10.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou -  KOKODÁCI Jihlava    6 : 8  
 05  Pá 31.10.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou -  HC Bernartice    4 : 3  
 06  Pá 07.11.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou -  Veteráni Zruč n./Sáz    4 : 5  
 07  Pá 14.11.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou  -  HC Koberovice    7 : 4  
 08  Pá 21.11.08  LED  18:00  HKV Ledeč nad Sázavou  -  Veteráni Zruč n
 
 
V neděli 8.2.2009 se veteráni sešli k utkání v deseti, ale s chutí a odhodláním dát do hry vše. Na celém průběhu zápasu to bylo zřetelně vidět. Soupeř byl co do kvality hráčů v podstatě stejné mužstvo. Bylo to mužstvo složené z hráčů Kaliště a Zruče. Do poloviny zápasu veteráni sice vedli 4:1, ale soupeř hrál neustále vyrovnanou partii. Další góly v jeho síti ale vyvolaly to, co se potom často stává - vzájemné výčitky, nesouhra a dohady v mužstvu. Toho veteráni dokonale využili a dvouciferný výsledek byl dostatečnou a hřejivou odměnou. Vítězství 10:1 bylo tak největší, které jsme s tímto soupeřem dosáhli.
HKV Ledeč nad Sázavou : Veteráni Kaliště-Zruč  10:1
 

 
6.2.2009 se po několika neomluvených absencích dostavil k vzájemnému měření sik náš oblíbený soupeř ze Zruče nad Sázavou. Na rozdíl od uplynulých utkání se veteráni sešli na tři útočné řady. Pěkné - ale !!! V mužstvu se od úvodního hvizdu odehrávala jasně viditelná nechuť do hry a jakási rozleděnost. Střídání útoků bylo pomalé v dlouhých intervalech se snahou hráčů být co nejdéle na ledě. Tento způsob hry se podepsal hlaní měrou nad celým utkáním                        
 HKV Ledeč nad Sázavou :
Veteráni Zruč nad Sázavou 3:4
 

                                                                                                                      
 
V neděli 1.2.2009 se mužstvo veteránů sešlo v hojném počtu devíti hráčů. Soupeř byl náš tradiční a neustále se lepšící účastník hobby ligy Chaos. Soupeře se nelekejme a na věk nekoukejme. Tohoto hesla se veteráni přidrželia výsledek se dostavil. Při závěrečném hvizdu bylo skóre 14:10 v jejich prospěch. Po náročném víkendu tak mohla v mužstvu vládnout spokojenost.
HKV Ledeč nad Sázavou : Chaos  14:10
 

 
V sobotu 31.1.2009 bylo soupeřem HKV mužstvo EST-Ledeč, které je účastníkem ledečské hobby ligy. Ve vyrovnaném zápase ve kterém se zapomínalo na obranu táhalo nakonec za delší konec mužstvo veteránů a zvítězilo v poměru 10:8
HKV Ledeč nad Sázavou : EST-Ledeč 10:8
 

 
Poslední lednový víkend byl pro mužstvo HKV náročný. Během tří dnů odehrálo tři zápasy. V pátek 30.1.2009 sehrálo zápas s mužstvem výběru Jihlavy. Soupeř hrál rychlý kombinační hokej který se líbil. Byl patrný značný věkový rozdíl, který se veteráni snažili eliminovat obětavostí a důslednou obrannou hrou. Odpovídající věkové kategorie z mužstva hostí byl pouze golman. Ten všek podal výtečný výkon a mnohokrát soupeře podržel. Konečný výsledek 3:5 byl pro naše mužstvo přijatelný.
HKV Ledeč nad Sázavou : Jihlava 3:4
 


V pátek 16.1.2009 sehráli veteráni  utkání proti HC Kralovice. HKV nastoupilo v kompletní sestavě i s Egartem v brance. Soupeřům několik opor základní sestavy chybělo, tak jsme jim museli dva hráče půjčit. Hrál se oboustraně dobrý a pohledný hokej s množstvím přihrávek a krásných šancí. Zejména  Franta Hort mladší vymýšlel krasné stoprocentní gólovky pro svoje spoluhráče.  Hosté dobře bruslili ale jejich přihrávky většinou pokryli pozičně hrající obránci veteránů. V první polovině utkání byli domácí lepším týmem, což vedlo k vedení 3:0, potom se hra vyrovnala a gólově se prosadili  po hezkých šancích i hosté z Kralovic. Domácí veterání ,ale utkání dobojovali až do konce a radovali se z konečného nejtěsnějšího vítězství
HKV Ledeč nad Sázavou : HC Kralovice 4:3  V pátek 02.1.2009 sehráli veteráni  utkání proti jihlavským Kokodákům. HKV nastoupilo v kompletní sestavě i s Egartem v brance. Soupeř z Jihlavy výborně bruslil a jejich chytré přihrávky vedly často k obrovským zmatkům v obraném pásmu domácích veteránů. Spoustu jihlavských šancí zmařil domácí golman. Do poloviny zápasu byl vyrovaný stav bez gólu 0:0. V druhé polovině tlak hostů ještě narostl a po chybách v rozehrávce veteráni inkasovali. Směrem dopředu si domácí veteráni vytvořili několik tutových "gólovek" ale proměnikli pouze jednou. Naopak soupeř v závěru ještě tři góly přidal a tak veteráni na úvod v novém roce prohráli. V sobotu 27.12.2008 odehráli naši veteráni Vánoční turnaj, kterého se zúčastnili týmy HKV Ledeč nad Sázavou, HC Chaos, Variel Zruč/Kaliště, Veteráni Velké Meziříčí. První utkíní turnaje sehráli veteráni již v 7:00 proti tradičnímu týmu HC Chaos - oboustraně vyrovnaný zápas skončil plichtou 1:1 a o druhém bodu navíc rozhodli samostatné nájezdy. Za HKV se trefil Vojta Vomela, hráče Chaosu vychytal Milan Egart. S přibývajícím dopoledním časem postupně narůstaly i síly některých týmů. Zejména Chaos posílil řadou hráčů z Ledečského A týmu. Do druhého zápasu naskočili HKV proti Varielu Zruč/Kaliště - utkání bylo většinu času vyrovnané, ale veteráni tentokráte tahali za kratší provaz - tři minuty před koncem prohrávali o 2 branky a když na závěr utkání vše vrhli do útoku soupeř ještě dva góly přidal. Třetí zápas proti veteránům z Velkého Meziříčí začal až v odpolrdních hodinách a skončil vysokou porážkou 2:9.
HKV Ledeč nad Sázavou : HC Chaos 1:1 SN(2:1)
HKV Ledeč nad Sázavou : Variel Zruč/Kaliště 0:4
HKV Ledeč nad Sázavou :
Veteráni Velké Meziříčí 2 : 9
HKV Ledeč nad Sázavou : Veteráni Velké Meziříčí 2 : 0 ( o třetí místo )
  


V pátek 12.12. sehráli veteráni  utkání proti Veteránům ze Zruče nad Sázavou. V brance za chybějícího Egarta zaskočil opět  Křivan jinak bylo mužstvo kompletní. Hrál se oboustraně pěkný hokej s množstvím dobrých přihrávech a krasných akcí. Šance se střídaly na obou stranách a Křivan v brance našich veteránů se musel mnohokrát řádně obracet. Utkání bylo po celou dobu hodně vyrovnané a rozhodnout mohla obě mužstva. Šťastnější byli nakonec domácí veteráni z Ledče. 
HKV Ledeč nad Sázavou : Veteráni Zruč nad Sázavou 4:3     


V pátek 05.12. sehráli veteráni  utkání proti HC Bernartice. Do sestavy našich veteránů se  konečně navrátil kapitán Krčil, v brance za chybějícího Egarta zaskočil Křivan jinak bylo mužstvo kompletní. Hrál se oboustraně pěkný hokej s množstvím dobrých přihrávech a krasných akcí.  HKV svírali utkání po celou dobu pevně v rukou a zaslouženě zvítězili 
HKV Ledeč nad Sázavou : HC Bernartice 6:2       


V pátek 28.11. sehráli veteráni  utkání proti "UNIMONTU. V sestava našich veteránů stále chyběl kapitán Krčil jinak bylo mužstvo kompletní. HKV měli utkání po celou dobu pevně v rukou a nepřipustili žádné komplikace. Brankář hostí sice chvílemi čaroval, ale 7-mi gólům ve své síti nezabránil.  Soupeř se znažil z rychlých brejků, ale skórovali pouze 3x. 
HKV Ledeč nad Sázavou : UNIMONT 7:3       


V pátek 21.11. sehráli veteráni odvetné utkání proti "Veteránům" ze Zruče. V sestava našich veteránů stále chyběl kapitán Krčil jinak bylo mužstvo kompletní. Utkání začali  lépe hosté ze Zruče, kdy se hned v úvodu zápasu dostali dvakrát do brejku, brankář Egart oba nájezdy chytil. Potom dvakrát udeřilo na druhé steraně a HKV šli do vedení 2:0.  Naši hráči hráli s přehledem, dobře kombinovali a  že stav dloho nenarůstal  způsobil zručský golman, který chvílemi v bráně čaroval. Z třetí samostatnéh o nájezdu udeřilo už  i na druhé straně, když zapomenutý útočník Zruče prostřelil mezi betony domácího kolmana. Hosty to nastartovalo jen na chvíli. Další dva góly v jejich síti je zase usadily.  Soupeř se znažil z rychlých brejků, ale veteráni měli  utkání po celou dobu pod kontrolou a po dobrém výkonu zvítězili.
HKV Ledeč nad Sázavou : Veteráni Zruč nad Sázavou 5:2        


V pátek 14.11. sehráli veteráni další ze svých utkání - soupeřem byl tým z Koberovic. Sestava našich veteránů nebyla kompletní, chyběl kapitán Krčil, do branky se vrátil Egart. Utkání  začali veteráni dobře  utkání otevřeli dělovkou od modré čáry. Soupeř se znažil z rychlých brejků, ale veteráni měli  utkání po celou dobu pod kontrolou a po dobrém výkonu zvítězili.
HKV Ledeč nad Sázavou : HC Koberovice 7:4         


V pátek 7.11. sehráli veteráni další ze svých utkání - tentokrát derby se starou gardou za Zruče nad Sázavou. Sestava našich veteránů byla kompletní, chyběl jen brankář Egart, který šetřil nastřelené  koleno. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a šance se střídaly na obou stranách. Utkání skončila po po oboustraně dobrém výkonu a  tuhém boji 4:5.
HKV Ledeč nad Sázavou : Veteráni Zruč nad Sázavou 4:5


V pátek 31.10. sehráli veteráni další ze svých utkání a po nepříliš dobrém výkonu nakonec šťastně zvítězili. Soupeřem byl ambiciózní tým z Bernartic. Účast našich veteránů byla celkem slušná chyběli  pouze kapitám Mirek Krčil starší, Mirek Krčil ml. a opět Franta Hort, který sledoval utkání pouze jako divák ze střídačky.  Tento zápas se našim veteránům moc nepovedl. Vázla kombinace, chyběl větší pohyb hráčů bez puku a žalostné bylo zejména neproměňování vypracovaných šancí. Hrači BERNARTIC dobře bruslili a jejich šikovní útočníci se neustále tlačili před naší branku. Naše mužstvo od úvodních minut neustále dotahovala jednobrankovou ztrátu. Ve druhé polovině utkání se hra trochu zpřesnila a HKV začali soupeře přehrávat. Ze spousty i těch nejvyloženějších šancí se ujala pouze jedna střela a stav dvě minuty před koncem byl nerozhodně 3:3. Teč v poslední minutě utkání z ostrého úhlu nahozeného puku nakonec znamenala šťastné vítězství 4:3.
HKV Ledeč nad Sázavou : HC BERNARTICE 4:3


V pátek 24.10. sehráli veteráni další ze svých utkání a připsali si svojí první letošní porážku. Soupeřem byl jihlavský tým KOKODÁKŮ. Hostů přijelo na zápas málo, tak jsme jim museli několik hráčů půjčit. Naše sestava byla až na Frantu Horta kompletní.  Od uvodního vhazování bylo jasné,že tenhle soupeř bude jiný než ty předchozí. Hrači KOKODÁKŮ dobře bruslili a jejich šikovní útočníci se neustále tlačili před naší branku. Utkání bylo ale celkem gólově vyrovnané první půle byla nerozhodně. V druhé polovině, když už začaly ubývat síly šel soupeř do dvoubrankového vedení, které kontroloval až do konce zápasu.
HKV Ledeč nad Sázavou : KOKODÁCI Jihlava   6:8


V pátek 17.10. sehráli veteráni další ze svých utkání. Soupeřem byli tentokrát hráči  KOVOLAKU. Naše sestava se konečně zase sešla, ikdyž několik jmen opět chybělo.  Od uvodního vhazování bylo jasné, kdo bude na ledě pánem. V první polovině se hrálo téměř na jednu branku a stav po první půlce byl 7:0. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, ale KOVOLAK hrozil z brejků z nichž se jim nakonec podařilo tři využít. Ani veteráni směrem dopředu nezaháleli a po několika krásných hokejových akcích zakončených do prázdné branky skončilo utkání jednoznačným výsledkem. 
HKV Ledeč nad Sázavou : HC KOVOLAK   11:3


V pátek 10.10. sehráli veteráni další ze svých utkání. Soupeřem byli tentokrát kluci z Vilémovic. Soupeř nastoupil dosti v omezené sestavě ( v 8-mi lidech + brankář ), takže střídali vždy jen tři hráči. Úvod utkaní byl opět vyrovnaný, vilémovičtí dobře bruslili a často se dostávali do zakončení. Jejich bruslení dělalo veteránům problém i při zakládání a přechodu do útoku. Stav utkání v polovině zápasi byl 4:2. Jasná převaha našich matadorů se projevila až po polovině utkání, když už soupeř fyzicky značně ochabl. Spoustu vyložených šancí pochytal vilémovický brankář, ale na neustále narustající převahu nestačil.
HKV Ledeč nad Sázavou : HC Vilémovice   11:4

Naši veteráni 3.10. v pátek poprvé vyzkoušeli kvaklitu letošního ledu v ATOS aréně. Prvním soupeřem domácího HKV byli "hoby ligoví" HC CHAOS. Utkání bylo dlouho vyrovnané a do poloviny zápasu se hrálo střídavě před objema brankami. Pak se naplno projevily zkušenosti  a skóre se přehouplo na jejich stranu. Veteráni tedy  své první utkání v sezóně zvladli i bez svého kapitána Mirka Krčila. 

HKV Ledeč nad Sázavou : HC Chaos   8:4


Další utkání veteránů opět v pátek v 18:00
Chcete-li si proti nám zahrát kontaktujte nás na veterani@hcledec.cz