Týden hokeje 2019

 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2019-2020

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

22. 11. 2019Nové fotografie

Fotografie ze zápasů v neděli 17.11. 2019

více
 

18. 11. 2019Liga mladších žáků - Vysočina

MLADŠÍ ŽÁCI -Povinné vítězství s Bystřicí
17. 11. 2019
10:00
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
BK Zubři Bystřice n/P
BK Zubři Bystřice n/P
8 : 3

V utkání s Bystřicí jsme měli potvrdit roli favorita a povedlo se. Měli jsem trochu problém se sestavou. V sobotu proti Brodu nehrál Mates Průdek a navíc ještě Madla odjela na dívčí VTM. Povolali jsme z rezerv (5. tříd) Dominika Hrabaně a jinak celkem ustálená sestava doznala hodně změn. Tadeáš Egart hrál v obraně, Jirka Frantl zase na křídle druhého útoku. Navíc těsně před začátkem zápasu přišla dobrá zpráva a Mates Průdek už včera nastoupil. Zápas nebyl z naší strany nikterak zázračný, ale dobře jsme bruslili a soupeře jsme přehrávali. To že skončila první třetina 2:2 bylo hlavní zásluhou golmana hostí a naší nemohoucnosti trefit i prázdnou branku. V čase 23:11 naservíroval Matěj Jindřichovský při přesilovce lahůdku Víťovi Žatečkovi a ten v přesilovce zvýšil na 3:2. Od té doby už to bylo poměrně jednostranné a bylo jen otázkou času, kdy přibudou další góly. Když do konce druhé třetiny přidal Vítek žatečka další gól bylo po dvou třetinách skóre 4:2. V závěrečném dějství, jsme hned znovu skórovali a přidali ještě další 4 branky. Vítězství 8:3 trochu hojí sobotní výprask v Brodě, ale nikterak úchvatný výkon to opět nebyl. Teď nás čeká dlouhá zápasová pauze - dva víkendy nehrajeme a je tedy čas pořádně zatrénovat. ( Ve středu si to ale zpestříme znovu přáteláčkem ze Světlou. )

18. 11. 2019Liga mladších žáků - Vysočina

MLADŠÍ ŽÁCI -Tvrdý direct v Havlíčkově Brodě
16. 11. 2019
9:00
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
10 : 5

Domácí nás posadili zpátky na zem. Do utkání jsme sice dobře vstoupili a už ve 37. sekundě jsme po krásné kombinaci prvního útoku vedli, ale to byl začátek konce. Hned z následného střídaní inkasovala druhá lajna vyrovnávací gól. Prvních 6. minut utkání to byla z naší strany hrozná divočina. Někteří do utkání nastoupili jak "Mistři světa na nedělní výlet do Průhonic". A než jsme se rozkoukali bylo to v půli první třetiny 6:3. Domácí byli ve všech činnostech lepší a na co sáhli to jim spadlo do branky. Od poloviny první třetiny už jsme zase hráli zodpovědný hokej, ale ztráta ze začátku zápasu už byla moc velká a nám se v koncovce moc nedařilo. Naštěstí se ve druhé třetině chytil Petr Hušek v naší brance - jinak to také mohlo skončit debaklem. Druhou dvacetiminutovku jsem prohráli 2:1 a třetí část už si domácí také pohlídali 1:1. "To co jsme předvedli v Brodě rozhodně nebyl výkon hodný našim možnostem a je třeba si sáhnout každý do svědomí, jak k tomu zápasu přistoupil. Na druhou stranu musíme uznat kvalitu havlíčkobrodských - dneska byli ve všech aspektech lepší a jednoznačně nás přehráli."

31. 10. 2019MUŽI - Již v příští sezóně.

Po dvouleté pauze ožívá v Ledči nad Sázavou znovu reálná šance na vlatní mužstvo mužů. Ano je to skutečnost, se kterou vedení klubu reálně pracuje, a na kterou se připravuje.   

více