29. 7. 2021MUŽI - Rozhovor s trenérem ledečských mužů

Ledečtí muži mají za sebou 1.fázi letní přípravy. Teď v polovině léta jsme vyspovídali hlavního trenéra, jak to vidí před startem plnohodnotné Karajské ligy mužů Vysočiny.

28. 7. 2021KLUB - ATOS Aréna se stále modernizuje.

V ATOS Aréně v Ledči nad Sázavou probíhá II.etapa dostavby. Zatímco v minulém roce vyrostly nové hráčské kabiny, letos přibude nový moderní bufet, zázemí pro vedení klubu a hlavně nové tréninkové SKILLS CENTRUM.

26. 7. 2021MUŽI - KLM Vysočiny už zná svůj přesný program

Naši muži mají za sebou první část letní přípravy, ta druhá začne od 16.8.2020 - jen co nám "zamrzne zimní stadión". Přesný jízdní řád s přesnými termýny i časy už je také jasně naplánován. Začínáme 19.9.2020 od 17:00 hodinvíce

9. 6. 2021KLM - Už bez výjimek a v plném obsazení

Hokejisty na Vysočině čeká přelomová sezona. Po dvaceti letech od vzniku kraje se vůbec poprvé bude hrát plnohodnotná Krajská liga. Skončíly výjimky, v soutěži tak bude k vidění to nejlepší, co Vysočina může nabídnout.